Książka Terapia ręki

top feature image

Książka Terapia ręki

Książka terapia ręki to publikacja, która idealnie sprawdzi się u początkujących fizjoterapeutów, nauczycieli orz rodziców, która porusza zagadnienia rozwoju dziecka oraz jak kształtują się pewne mechanizmy
odpowiedzialne za umiejętności manipulacyjnych.

1. Terapia ręki


Jak się okazuje, ręka każdego człowieka to niezwykle cenny przyrząd odpowiedzialny za wiele funkcji. Dzięki niej wykonujemy wiele codziennych czynności oraz takich, które wymagają szczególnych predyspozycji lub talentu. Autor tej książki skrupulatnie zauważa, iż od sprawności rąk zależy poziom niezależności człowieka. Jak się też okazuje, rękę można dobrze „wyćwiczyć” – wystarczy trochę pracy, zaangażowania i chęci.

2. Doskonały poradnik


Książka „Terapia ręki” https://www.eduksiegarnia.pl/trudnosci-w-nauce-czytanie-pisanie-ortografia-matematyka/terapia-reki świetnie się sprawdzi u rodziców, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z dziećmi. Pozwala ona zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii, które jak się okazują mają ogromne znaczenie w życiu już dorosłego człowieka. Książka ta ponadto, pokazuje wiele ćwiczeń, które przyczynią się do usprawnienia naszych rąk. Co ciekawe, kilka ruchów wykonywanych systematycznie może mieć wpływ na naukę późniejszego szycia lub rysowania.

To świetny poradnik dla tych, którzy chcą być świadomi swojego ciała oraz jeśli to możliwe – chcą pracować z nim, by było jeszczeż bardziej efektywniejsze. Ręce to ważne narzędzie w naszym życiu, dlatego też warto im się dobrze przyjrzeć. Dzięki tej książce zwrócimy uwagę na wiele istotnych, niewidocznych dotąd kwestii. Świetna lektura na weekend oraz letnie popołudnie.

Comments are closed.

Post navigation