Zastosowanie paneli informacyjnych

top feature image

Zastosowanie paneli informacyjnych

Szybkie dotarcie do odpowiedniej informacji nie tylko zapewnia komfort pracy pracownikom, ale także jest świadectwem ich profesjonalizmu. Jest to szczególnie ważne w przypadku tych, którzy bezpośrednio obsługują klientów.

Co to są panele informacyjne?

To bardzo prosty i przydatny produkt biurowy. Składa się z plastikowych lub metalowych ramek i folii ochronnej wykonanej z polipropylenu, która skutecznie zabezpiecza papier przed zabrudzeniem i wilgocią.

Panele informacyjne najczęściej występują w formacie A5 lub A4, które umożliwiają wygodne umieszczenie informacji i ich czytanie. Panele informacyjne Durable mogą być mocowane na ścianie, ustawiane na biurku lub mocowane na stojakach.

Zastosowanie paneli informacyjnych

Możliwości zastosowania paneli informacyjnych jest bardzo dużo. Przede wszystkim praktyczne są wszędzie tam, gdzie niezbędne informacje muszą być dostępne dla większej ilości osób. Chętnie wykorzystywane są w bankach, firmach ubezpieczeniowych, dużych marketach, w zakładach fotograficznych, na wystawach, w zakładach produkcyjnych, podczas prezentacji. W ramkach można umieszczać regulaminy, cenniki, katalogi, zdjęcia, specyfikację artykułów lub usług.

Produkty Durable zapewniają łatwą wymianę kart z informacjami, pozwalają także na dostosowanie ilości paneli do bieżących potrzeb.

Kolory ramek można dopasować do charakteru informacji, co dodatkowo ułatwia szybkie dotarcie do nich. Panele informacyjne to niewątpliwie prosty i równocześnie elegancki sposób na zaprezentowanie klientom ciekawej oferty.

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :